Większość naszych klientów zarówno indywidualnych

Informacje

Dodany: 2020-03-22
Kategoria: Usługi DDD

Tagi dla artykułu
Większość naszych klientów zarówno indywidualnych

Który środek dezynfekujący oferuje zwalczanie szkodników? Nasza firma oferuje usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji w lokalach gastronomicznych, firmach produkcyjnych, magazynach, a także w piwnicach i domach prywatnych. DDD to również firma specjalizująca się w sprzątaniu po zgonach (usługa ta jest realizowana na ternie całej Polski). Dezynsekcja przeprowadzana przez pracowników firmy DDD jest wykonywana w sposób dyskretny - przyjeżdżamy do naszych Klientów nieoznakowanymi samochodami. Do najprostszych metod dezynfekcji należy wówczas wypranie w odpowiednim środku i w odpowiedniej temperaturze pościeli z łóżka chorego, oczyszczenie w ten sam sposób jego odzieży oraz unieszkodliwienie (utylizacja) wszelkich odpadów (na przykład opatrunków). Dodatkowo należy wziąć pod uwagę takie czynniki jak temperatura i wilgotność powietrza oraz poziom pH i na przykład to, czy na poddawanej dezynfekcji powierzchni obecna jest materia organiczna. Dezynfekcja jest procesem odkażania powierzchni oraz powietrza w celu usunięcia drobnoustrojów o potencjalnie szkodliwym charakterze. Usługami obejmujemy Poznań i całe województwo Wielkopolskie.

Większość naszych klientów zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych, pochodzi właśnie z Poznania oraz innych okolicznych miejscowości. Podkreślamy: z naszych usług w zakresie sprzątania po zgonach, skorzystać mogą wszyscy mieszkańcy miejscowości takich jak choćby: Łódź, Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Zakopane, Katowice oraz innych polskich miast i wsi. Ze względu na duże zainteresowanie usuwaniem pluskiew metodą wymrażania w Łodzi, swoje usługi kierujemy również do miast ; Wrocław, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Częstochowa, Kielce. Duże zrozumienie ze strony pracowników proponujących dodatkowy wywóz mebli z której to usługi zrezygnowalem bo nie czułem się jeszcze gotów na pozbycie się rzeczy po mamie. Obecnie w Polsce karaluchów przybywa, dlatego tak ważne są profesjonalne usługi usuwania karaluchów, które realizuje nasza firma w Łodzi. Ponadto firma DDD świadczy szeroką gamę usług związanych z profesjonalnym sprzątaniem różnych powierzchni: garaży, piwnic i strychów (jak również zaniedbanych mieszkań i domów, lokali tzw.

Firma DDD cieszy się zaufaniem Klientów. Firma słowna i uczciwa z właściwym traktowaniem klienta. Nasza firma zaczęła działalność na rynku w 1992 roku. UWAGA! W związku z obecną sytuacją na rynku zastrzegamy sobie sprzedaż w ilości maksymalnie 1 zestawu/zamówienie. Priorytetem dla firmy DDD jest staranny wybór metod i środków pozwalających skutecznie poradzić sobie ze szkodnikami lub zanieczyszczeniami. Ochrona produktów spożywczych przed takimi zagrożeniami jest priorytetem i jednocześnie obowiązkiem narzuconym przepisami prawa. Pranie odzieży, mopów, czy szmatek wymaga profesjonalnych produktów oferujących jednoczesne usuwanie zanieczyszczeń organicznych z materiału oraz skutecznego dezynfekowania. Z naszych usług, świadczonych w Łodzi oraz pobliskich miejscowościach, korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe czy instytucje. Dezynfekujemy zarówno mieszkania prywatne, klatki schodowe, gabinety lekarskie, jak i lokale użyteczności publicznej. Obejmuje on zarówno duże zakłady przetwórcze, jak i małe lokale gastronomiczne, stołówki czy lokalne wytwórnie. DDD - płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk o działaniu wirusobójczym.

Top